ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
Одесса
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (51)

  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    40 500 $
    880 $/м²

    Марсельская ул., 73 к1

    ПРЕМИУМ єВідновлення Котовского пос
    1 комната
    46 / 18 / 10 м²
    этаж 11 из 16
    2015 год постройки
    сегодня
    У продажу 1 кім квартира на вулиці Семена Палія , 11 -й поверх, 46 кв.м, студія, квартира з ремонтом , вбудовані кухонні меблі. велика лоджія - засклена, вид на море. Квартира вільна , оперативний показ
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    29 000 $
    806 $/м²

    Академика Сахарова ул., 55-А

    ПРЕМИУМ єОселя єВідновлення Котовского пос ЖК Зодиак
    1 комната
    36 / 18 / 9 м²
    этаж 10 из 12
    2022 год постройки
    сегодня
    У продажу 1 кім квартира на Сахарова , 36 кв.м, стан від забудовника. Закритий двір. На будинку є сонячні панелі та генератор
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    85 000 $
    1 181 $/м²

    Бассейная ул., 6А

    3 комнаты
    72 / 43 / 10 м²
    этаж 15 из 24
    2019 год постройки
    2 дня назад
    Трикімнатна квартира в 34-й Жемчужині. Комплекс розташований в центральному районі, поблизу залізничного вокзалу. Квартира має три окремі спальні. Компактна площа та розумне планування дозволяють комфортно проживати сімї та економити на ремонті і комунальних послугах. Можливі варіанти перепланування. Закрита територія. Автономія. Місця у критому паркінгу. Генератор та облаштовані укриття. Чудова квартира для втілення ваших планів.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    72 000 $
    947 $/м²

    Пишоновская ул., 23

    єВідновлення Молдаванка
    3 комнаты
    76 / 41 / 9 м²
    этаж 8 из 10
    2000 год постройки
    2 дня назад
    У продажу 3-кімнатна квартира, розташована на 8 поверсі 10-ти поверхового цегляного будинку. Спецпроект, будинку 20 років, будувала компанія Стікон. Кімнати роздільні. Велика лоджія на 2 кімнати та кухню, вихід з кухні та кімнати. Третя кімната також з просторою лоджією. Квартира у хорошому житловому стані, з ремонтом. На підлозі паркет, на стінах фарбування, санвузол поєднаний, сучасно облицьований. Шафа-купе у коридорі. У будинку встановлено теплолічильник. В квартирі дуже тепло. У будинку світло не вимикають! Можливий продаж за держпрограмами.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    60 000 $
    838 $/м²

    Владислава Бувалкина ул. (Бочарова Генерала), 69

    єВідновлення Котовского пос
    3 комнаты
    71.6 / 41.3 / 8 м²
    этаж 9 из 16
    2 дня назад
    В продажу 3-х кімнатна квартира на вул.Бочарова (сотовий проект) район ТЦ Атріум. Дві окремі спальні кімнати. Кухня/вітальня. Просторий санвузол сумісний. (ванна, душкабіна, бойлер) В квартирі залишаються всі меблі та техніка. Квартира чиста, тепла та затишна. Можлива швидка угода та заселення. За додатковою інформацією - телефонуйте. Дякую за дзвінок.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    45 000 $
    1 184 $/м²

    Марсельская ул., 33/1

    1 комната
    38 / 21 / 13 м²
    этаж 3 из 15
    2021 год постройки
    2 дня назад
    В продажу 1-но кімнатна квартира в ЖК Приморські Сади. В квартирі виконано ремонт. Продаж з меблями та технікою. Зручний 3-й поверх. Комплекс з розвинутою інфраструктурою. Є підземний паркінг. За додатковою інформацією - телефонуйте.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    42 000 $
    933 $/м²

    Семена Палия ул. (Дніпропетровська), 73

    єВідновлення Котовского пос
    1 комната
    45 / 19 / 12 м²
    этаж 11 из 16
    2015 год постройки
    2 дня назад
    У продажі однокімнатна квартира в новому будинку на вул.Марсельській/Семена Палія , загальна площа 43 кв.м, лоджія засклена з видом на море. Квартира чиста і простора, виконано капітальний ремонт, у вартість квартири входять меблі та побутова техніка. Закрита прибудинкова территорія. Зручне місцерозташування, поряд вся інфраструктура.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    57 000 $
    838 $/м²

    Семена Палия ул. (Дніпропетровська), 107

    єВідновлення Котовского пос
    3 комнаты
    68 / 30 / 15 м²
    этаж 13 из 16
    2009 год постройки
    2 дня назад
    В продажу 3-х кімнатна квартира. 2 спальні кімнати, та простора кухня-вітальня з виходом на 2 лоджії. В великої спальні також, вихід на засклену лоджію. Зручний передпокій. Санвузол сумісний. Закритий тамбур на 3 квартири. В будинку 2 ліфти, пасажирський, та грузопасажирський. Консьержсервіс. Закрита парадна. Є відеоогляд квартири. За додатковою інформацією телефонуйте. Дякую за дзвінок.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    23 000 $
    590 $/м²

    Академика Сахарова ул., 40/1

    ПРЕМИУМ єВідновлення Котовского пос
    1 комната
    39 / 19 / 10 м²
    этаж 5 из 6
    2021 год постройки
    сегодня
    У продажу 1 кім квартира по вулиці Сахарова, 5-й поверх, будинок з червоної цегли, електроопалення. Стан квартири від забудовника. Закрита прибудинкова территорія. Оперативний показ
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    65 000 $
    677 $/м²

    Князя Владимира Великого просп., 96

    ПРЕМИУМ єВідновлення Котовского пос
    3 комнаты
    96 / 41 / 18 м²
    этаж 8 из 16
    3 дня назад
    У продажу 4-х кімнатна квартира по пр.Добровольского, перепланування : 3-ри кімнати + кухня-студія - 18 кв.м, 4-ри лоджії - утеплені та засклені, металопластикові вікна, внутрішні двері - дерево, стіни ідеально відшпатльовані , стелі - натяжні. В вартість квартири входить комора на поверсі. Держпрограми.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    78 000 $
    1 300 $/м²

    Вишнёвая ул., 3

    ПРЕМИУМ єВідновлення ЖК Premium Residence (Зеленый Мыс)
    2 комнаты
    60 / 31 / 13 м²
    этаж 1 из 9
    2011 год постройки
    сегодня
    У продажу "євро-двушка" в ЖК Зелений Мис, 1-й поверх - високий, загальна площа 60 кв.м, балкон з кухні, в квартирі якісний ремонт. В вартість квартири входять меблі та побутова техніка. Повна автономія, 2-х контурний котел, артезіанська вода. Закрита прибудинкова территорія, охорона, пропускна система.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    50 000 $
    893 $/м²

    Миланская ул., 22

    1 комната
    56 / 24 / 14 м²
    этаж 3 из 9
    2015 год постройки
    3 дня назад
    У продажу 1 кім квартира в ЖК Зелений Мис, будинок з червоної цегли, стан квартири від забудовника. Автономне опалення - 2-х контурний котел. Закритра прибудинкова территрія під охороною.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    40 000 $
    1 053 $/м²

    Академика Сахарова ул., 44

    єВідновлення Котовского пос
    1 комната
    38 / 17 / 8 м²
    этаж 10 из 10
    2010 год постройки
    вчера
    Продається 1-кім.квартира на вул.Сахарова. Квартира в чистому житловому стані, є балкон. Меблі і техніка залишаються. Квартира утеплена по фасаду, на 10му поверсі ще є тех.поверх. Можливий продаж за держпрограмами!
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    41 000 $
    854 $/м²

    Марсельская ул., 44

    1 комната
    48 / 20 / 12.5 м²
    этаж 10 из 11
    2014 год постройки
    вчера
    Продається простора є світла 1-кім. квартира в сучасному цегляному будинку. Простора кухня-вітальня (можна облаштувати як кухню-студію) з виходом на засклену лоджію. Світла кімната, яку легко розділити на спальну та робочу зони. Містка гардеробна кімната (кладовка). Роздільний санвузол. Будинок обладнаний системою відеоспостереження, є консьєржсонячеі панелі, духова котельня. У дворі — дитячий майданчик, зона відпочинку. Поруч знаходяться супермаркети, ТРЦ, школи, дитячі садки, ринок, зупинки громадського транспорту. Зручна транспортна розв'язка. Це ідеальний варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду. Хороший торг!
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    62 000 $
    861 $/м²

    Паустовского ул. (Паустовского), 31

    3 комнаты
    72 / 40 / 8 м²
    этаж 5 из 12
    2 дня назад
    Продається 3-кім.квартира на вул.Паустовського у відмінному стані, тепла, затишна, світла. Кімнати роздільні, в кожній є балкон. Продаж з меблями та побутовою технікою. У квартирі є абсолютно все. Відмінна транспортна розв'язка, школа, садок, супермаркети.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    44 500 $
    742 $/м²

    Владислава Бувалкина ул. (Бочарова Генерала), 58

    єВідновлення Котовского пос
    2 комнаты
    60 / 33 / 13.6 м²
    этаж 6 из 6
    2 дня назад
    Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира в новому житловому комплексі. Квартира в стані від будівельників загальною площею 60 м2. Квартира двостороння. Встановлено двоконтурний котел. Газ. Закрита територія, що охороняється. Відмінне розташування будинку, у пішій доступності вся необхідна інфраструктура. Можливий торг!
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    65 000 $
    722 $/м²

    Академика Сахарова ул., 36

    3 комнаты
    90 / 40 / 12 м²
    этаж 7 из 11
    2008 год постройки
    2 дня назад
    У продажу 3-кім.квартира в ЖК Ізумрудний на вул.Сахарова. Знаходиться на зручному 7-му поверсі в газовій секції. Простора та світла, двостороння. В комплексі встановлено сонячні панелі, власна котельня, запас води, закрита територія, підземний паркінг. Дуже зручна локація в пішій доступності абсолютно все необхідне для життя.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    25 000 $
    595 $/м²

    Владислава Бувалкина ул. (Бочарова Генерала), 70

    1 комната
    42 / 17 / 16 м²
    этаж 6 из 6
    3 дня назад
    1-кім.квартира 42м2 із індивідуальним електро опаленням на вул.Бочарова/Сахарова. Світла, простора квартира із сучасним плануванням. Високі стелі, французьке скління. Якісні броньовані двері. Розвинена інфраструктура.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    86 000 $
    989 $/м²

    Академика Сахарова ул., 36

    3 комнаты
    87 / 43 / 24 м²
    этаж 10 из 10
    3 дня назад
    У продажу 3-ри кім квартира на вул Сахарова, квартира з сучасним дорогим ремонтом, укомплектована меблями та побутовою технікою. Закритий двір, вид на море
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    55 000 $
    625 $/м²

    Владислава Бувалкина ул. (Бочарова Генерала), 73

    3 комнаты
    88 / 49 / 12 м²
    этаж 8 из 10
    3 дня назад
    У мпродажу 3-ри кім квартира по вулиці Бувалкіна, 8-й поверх, будинок з червоної цегли, стан квартири від забудовника. 3-ри окремі кімнати, простора кухня, 4-ри лоджії. Зручне розташування , все поруч, дитячий садочок, школа, базар, ТРЦ.
    Риелтор
  • ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    35 500 $
    845 $/м²

    Північна

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК CRYSTAL LUX
    1 комната
    42 / 30 / 12 м²
    этаж 3 из 4
    2025 год постройки
    2 дня назад
    У продажу простора однокімнатна квартира в ЖК Кристал Люкс. Стан - від будівельників. Вільне планування. В квартирі газове опалення ( індивідуальне ). Закрита територія, басейн. В будинку є ліфт, укриття. З ручне розташування! До Моря 10 хвилин !
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.