ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати
10
Років на ринку
5
Років на сайті
10
Рієлторів
231
Оголошень
16 843
Рекламна
активність

Портфоліо реалізованих об’єктів (211)

  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    4 500 грн/міс

    Князя Володимира Великого просп., 88

    1 кімната
    42 / 19 / 8 м²
    поверх 4 з 16
    1 міс. тому
    Здається в оренду 1-кім.квартира на 4пов, вул.Добровольського/Амазонка. Квартира в чистому жилому стані, меблі, техніка. Поряд вся необхідна інфраструктура. Довгостроково 4500грн+комунальні+завдаток
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    10 000 грн/міс

    Марсельська вул., 38

    1 кімната
    60 / 33 / 12 м²
    поверх 9 з 9
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    Здається в оренду велика однодвушка 60м2 в ЖК Острови, вул.Марсельська. Газ. Диван +ліжко. 9/10пов. Є всі меблі та техніка. Кодиціонер. Діти та тварини обговорюються. 10000грн+комунальні+завдаток
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    9 000 грн/міс

    Семена Палія вул. (Дніпропетровська дорога), 129

    2 кімнати
    52 / 32 / 8 м²
    поверх 7 з 16
    2004 рік побудови
    2 міс. тому
    Здам в довгострокову оренду 2-х кімнатну квартиру на Семена Палія. 2 окремі спальні кімнати. З однієї вихід на засклену лоджію. Кухня з виходом на заселену невелику лоджію. В квартирі є всі необхідні меблі та техніка, посуд. Можлива оренда з дітками. Тваринки обговорюються. Можна з маленьким песиком. Пропозиція від рієлтора. Передбачена комісія за послуги. Є відеоогляд квартири. За додатковою інформацією телефонуйте. Дякую за дзвінок.
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    7 000 грн/міс

    Марсельська вул., 38

    1 кімната
    40 / 20 / 11 м²
    поверх 9 з 9
    2016 рік побудови
    2 міс. тому
    Здається 1-кім.квартира, 9/10 пов. в ЖК Острова. Квартира укомплектована необхідними меблями та побутовою технікою. Будинок газофікований, є теплолічильник на квартиру. Є Засклена лоджія. Комплекс закритого типу, поряд вся необхідна інфраструктура. Довготривало Без тварин 7000грн+комунальні+завдаток
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    7 000 грн/міс

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 8

    2 кімнати
    46 / 25 / 6 м²
    поверх 3 з 5
    2 міс. тому
    Довгострокова оренда двокімнатної квартири на Бочарова, район ринка Північний. Середній поверх Гарний жилий стан.
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    4 500 грн/міс

    Князя Володимира Великого просп., 123

    1 кімната
    42 / 20 / 8 м²
    поверх 15 з 16
    2 міс. тому
    Здається 1-кім.квартира на пр.Добровольського/Затонського. Квартира чиста, простора, укомплектована меблями і технікою. Великий балкон, як ще одна кімната, встановлено додатковий радіатор, в прихожій є гардеробна. Відмінна квартира, дуже тепла та видова! З вікна чудовий вид на море та Куяльник.Зручне місцерозташування ,поряд школи та дитсадочки, громадський транспорт, трамвай , ринок Сєвєрний Рідко вимикають світло. Довготривало. 5000грн+комунальні+завдаток Торг
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    7 000 грн/міс

    Владислава Бувалкіна вул., 7-А К1

    1 кімната
    28 / 15 / 6 м²
    поверх 4 з 4
    2018 рік побудови
    2 міс. тому
    Здається довгостроково простора 2 ух рівнева смарт квартира на Бочарова/Сахарова. У квартирі є всі необхідні меблі та техніка. Зроблено ремонт. Закрита територія, що охороняється. Є місце для авто. 7500+комунальні послуги+завдаток
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    54 000 $
    1 000 $/м²

    Паризька вул., 16

    1 кімната
    54 / 20 / 20 м²
    поверх 3 з 4
    3 міс. тому
    Простора двостороння квартира площею 54м2 в елітному комплексі Зелений мис, будинок ПалеРояль. Квартира з двома балконами. Вид на озеро, на море і у двір. Індивідуальне газове опалення - двоконтурний газовий котел. Закрита територія.
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    48 000 $
    320 $/м²

    Садовая, 16

    150 / 100 / 20 м²
    3 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    3 міс. тому
    Продается 3-х этажный ТАУНХАУС, на 2-х сотках земли, с выходом на задний дворик, зона отдыха барбекю. Дом введён в эксплуатацию! Начат ремонт. Коммуникации городские. Есть возможность приобрести парковочное место - отдельно у застройщика. В закрытом коттеджном городке, с видеонаблюдением. Облагороженная ухоженная прекрасная территория. Развитая инфраструктура, рядом - школа и детский сад, удобная транспортная развязка - 242 и 190 - СуперМаркет "Копейка" и ГиперМаркеты "Эпицентр", "Новая Линия", "ТаврияВ" и Аптека. Отличная стоимость для просторного домовладения!
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    53 000 $
    981 $/м²

    провулок Руанський, 1

    1 кімната
    54 / 18 / 24 м²
    поверх 2 з 3
    3 міс. тому
    У продажу велика 1 -но кім квартира в ЖК Зелений Мис, загальна площа 54 кв.м, дві просторі лоджії, стан квартири від забудовника. Закрита прибудинкова территорія під охороною
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    29 000 $
    537 $/м²

    Марсельська вул., 46/3

    приміщення для надання послуг
    54 м²
    3 міс. тому
    Предлагается в продажу нежилое помещение под любой вид деятельности. ЖК "Острова" , в цоколе. Идеально подходит под кофейню, суши бар, магазин, а так же под офис и т.д. Боковой фасад. Свободное. 2 комнаты с окнами, 2 кладовые и санузел. Возможность перепланировки. Есть столы, витрина.
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    11 000 грн/міс

    Академіка Сахарова вул., 44

    2 кімнати
    55 / 32 / 11 м²
    поверх 2 з 10
    2010 рік побудови
    3 міс. тому
    Здається в оренду 2-кім. квартира на вул.Сахарова на 2-пов. в газофікованому будинку. Кімнати роздільні, сучасний ремонт, укомплектована меблями та технікою. Довготривало Можна з дитиною Тварини обговорюються 11000грн+комунальні+завдаток
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    11 000 грн/міс

    Академіка Сахарова вул., 44

    2 кімнати
    55 / 32 / 11 м²
    поверх 2 з 10
    2013 рік побудови
    3 міс. тому
    2 кімнатна квартира на Сахарова, 2-й поверх, кімнати окремі , велика кухня, сучасний ремонт, є всі необхідні меблі та побутова техніка. Є газ, опалення централізоване.
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    6 500 грн/міс

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 60

    1 кімната
    25 / 10 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    3 міс. тому
    Здається 1-кім смарт-квартира на вул.Бочарова. Новий сучасний ремонт, повна комплектація меблів і техніки. Довготривало Без тварин 6500грн +комунальні +завдаток
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    52 000 $
    743 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 3-В

    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    3 міс. тому
    Продам коммерческое помещение 68.9 кв.м на улице Сахарова! 47 Жемчужина 2-я секция на -1 этаже 25-ти этажного дома. Вход в помещения осуществляется с торца дома и через свою собственную лестницу. Охраняемая и закрытая территория с детскими площадками и зелеными зонами отдыха и спорт площадками. Состояние от строителей. Переуступка. Со всех окон прекрасный вид на зеленую зону. Выгодное капиталовложение для бизнеса. Под любой вид деятельности, документы нежилой фонд.
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    180 000 $
    1 000 $/м²

    Соляна вул., 24

    180 / 135 / 25 м²
    2 поверхи
    8 сот
    4 кімнати
    3 міс. тому
    Продам красивый 2 х этажный дом на берегу куяльницкого лимана. Дом построен из крымского ракушняка, утеплён пенопластом. В доме система кондиционирования, несколько видов отопления. Имеется гараж, подвал, терраса очень ухоженная территория с редкостными видами растений, система полива растений компьютеризированная,пруд, сад. В доме на первом этаже кухня, кабинет,зал, санузел на втором этаже 3 спальни, гардеробная, санузел. Также имеется летняя кухня с выходом на террасу,оборудована всем необходимым. Имеется прачечная, котельная, зона барбекю. Ремонт сделан по дизайн проекту с дорого камня,итальянской плитки, установлена хорошая дорогая мебель. Дом добротный качественный. Звоните оперативны...
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    4 000 грн/міс

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 27

    1 кімната
    32 / 16 / 9 м²
    поверх 6 з 9
    3 міс. тому
    Сдаётся долгосрочно 1 ком квартира на Бочарова 27/Крымская. Газовый теплый дом. Хороший средний этаж. Есть вся необходимая мебель и техника. Есть балкон. Рядом Северный рынок. 4000+коммунальные услуги
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    4 500 грн/міс

    Академіка Заболотного вул., 23

    1 кімната
    32 / 18 / 7 м²
    поверх 2 з 5
    1965 рік побудови
    3 міс. тому
    Здається в оренду 1-кім.квартира в газофікованому будинку на 2 поверсі на вул.Заболотного/Жоліо. Стан простий, але дуже чистий, два дивани, кондиціонер, холодильник. Довготривало Без тварин 4500грн+комунальні+завдаток
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    25 500 $
    729 $/м²

    Михайла Грушевського вул., 52

    1 кімната
    35 / 18 / 9 м²
    поверх 5 з 14
    3 міс. тому
    У продажу 1 кім на Грушевського 6-й поверх , 35 кв.м, МПВ, лоджія - 6 кв.м - засклена, квартира утеплена з зовні, дві комори. Стан квартири жилий. До центра міста 15 хв.
  • продано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    32 500 $
    650 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 16

    1 кімната
    50 / 23 / 13 м²
    поверх 2 з 10
    2021 рік побудови
    3 міс. тому
    У продажу 1 кімнатна квартира в цегляному будинку по вулиці Сахарова, загальна площа 50 кв.м, зручне планування, велика кімната, кухня 13 кв.м з виходом на балкон. Стан квартири від забудовника. Встановлені всі лічильники: світло, вода, газ , тепло. Оперативний показ, ключі на руках
  • здано
    ЦН АvaloN вул. С.Палія 119
    5 000 грн/міс

    Владислава Бувалкіна вул. (Бочарова Генерала), 58Г

    1 кімната
    26 / 12 / 8 м²
    поверх 1 з 6
    3 міс. тому
    Довгострокова оренда 1 кімн. квартири в ЖК Якоря на 1 поверсі (цоколь). Є все необхідне для комфортного проживання. Своє електроопалення

Центральний офіс

Одеса, Семена Палія 119
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.